Pro každého, aneb DuoDerm® do každé domácnosti

Drobné odřeniny a zranění jsou téměř každodenní záležitosti. Víme, jak nepříjemná dokáže být drobná ranka od říznutí papírem v kanceláři nebo nožem, když vaříme… Takovéto situace dokonale známe. Ale víme stejně tak dobře, jak si s nimi poradit? Obvykle na ně rychle přilepíme nějakou náplast a na poranění zapomeneme. Ale zranění nás na sebe zapomenout nenechá… Tím spíš, že obyčejná náplast se kvůli vlhkosti odlepí, do rány se dostane infekce, na prstě zůstala jizva, sice malá, ale vadí nám…

Další nepříjemností, se kterou se potkáváme velmi často, jsou puchýře a odřeniny od bot. Ne každé boty jsou přítelem našich chodidel. Úzká a špatně tvarovaná obuv může být také příčinou bolestivých odřenin chodidel, které nejsou ničím jiným, než sedřením pokožky s mírným krvácením. Taková na první pohled nevinná oděrka se může zdát naprosto neškodná, ale i v ní může probíhat infekce. Pokud k tomu dojde, musíme s tím rychle něco udělat. Nezbytná je náplast, která potlačí infekci, ztiší bolest a účinně odstraní příčinu nepohodlí.

A co teprve spáleniny? Menší opaření či spálení se může během mnoha domácích prací přihodit každému. Doma dochází k opaření či popálení nejčastěji od horkého kovu, vody, páry, horkého pečicího plechu nebo grilu. Charakteristické pro tato zranění je velké zarudnutí nebo také puchýř. Bohužel, nejnepříjemnější věcí je silná, sálající, úporná bolest. V případě, kdy dojde ke vzniku spáleniny či opaření, se má místo zchladit studenou vodou, ale ne něčím mraženým či kostkami ledu, protože by v místě mohla vzniknout omrzlina. Studená voda přináší úlevu a tiší bolest – bohužel ne nadlouho.

Moderním způsobem, jak se tomuto všemu vyhnout, je právě univerzální krycí materiál DuoDerm® Extra Thin – je voděodolný, na ráně může zůstat až 7 dní a jeho odstranění je bezbolestné. Stejně tak aplikace materiálu na ránu nepředstavuje žádný problém – snadno se dá přistřihnout podle jejího tvaru.

Díky moderní technologii urychluje krycí materiál DuoDerm Extra Thin hojení, chrání před vznikem infekce a zabraňuje vzniku jizev.

Stále váháte, zda se má DuoDerm® ExtraThin stát trvalou součástí Vaší lékárničky?